YDS

2017 yılından itibaren ÖSYM tarafından yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemeye yönelik olarak sadece Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) ve YÖKDİL yapılacaktır.

DETAY

TOEFL

TOEFL Sınavı anadili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla, Educational Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

DETAY

IELTS

The British Council, University of Cambridge Local Examinations Syndicate ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilmiş bir sınavdır.

DETAY

GENEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İngilizce alanında yüksek kariyer hedefleyen her birey genel İngilizce eğitimi ile tanışmalıdır. İngilizce, dil haritasında en yoğun kullanılan ve her ülkede konuşulan popüler bir dildir.

DETAY

ENGLISH FOR KIDS

İngilizce eğitimi, doğru zamanda öğrencilere verilmesi gereken en önemli eğitimlerden bir tanesidir. Erken İngilizce eğitimi, öğrencinin ilerdeki eğitim hayatını büyük ölçüde etkiler.

DETAY

HAZIRLIK ATLAMA

Üniversiteye yeni başlayan veya üniversite hayatına hazırlık okulu ile başlayan ve hazırlık atlama sınavına girecek olan her öğrenci için uygulanan bir sistemdir.

DETAY

AKADEMİK ÇEVİRİ

Kursun amacı, akademik makalelerle çalışan yüksek lisans ve doktora öğrencilerine bilimsel metinleri çevirebilme becerisini kazandırmaktır.

DETAY

AKADEMİK YAZMA

Kursun amacı, akademik makalelerle çalışan yüksek lisans ve doktora öğrencilerine bilimsel metinleri yazabilme becerisini kazandırmaktır

DETAY

SMMM STAJ BAŞLATMA

Muhasebe mesleğine girişin ilk basamağı olan SMMM staja giriş sınavında tecrübeli kadromuz ve yılların vermiş olduğu birikimimiz ile sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz.

DETAY

TOEIC

İş dünyasının İngilizce Yeterlilik Sınavı.

DETAY

SMMM-YETERLİLİK SINAVI HAZIRLIK KURSU

02 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olan kursumuzda Maliyet muhasebesi, Finansal muhasebe, Mali Tablolar ve Analiz, Meslek hukuku, Muhasebe Denetimi ve Vergi Hukuku derslerinden oluşacak olup toplam 159 saat ders yapılacaktır.

DETAY

İngilizce Konuşma Grupları

Grubumuz dersleri her hafta salı günü saat 19:00 da başlayıp 21:50 kadar devam etmektedir. Derslerimiz belirli bir materyal üzerinden birebir konuşma ve dinleme etkinleri şeklinde yapılmaktadır.

DETAY