2018 YÖKDİL-YDS Sonbahar Kursu Başlıyor...
( 21.5.2018 - 29.7.2018 )

YDS SONBAHAR EĞİTİMİ DETAYLARI  ;

Ardemsoft Eğitim Merkezi’nde Başarı Odaklı Seviye Sistemi uygulanmaktadır. Son 2 yılda alınan YDS-YÖKDİL sonucuna ve/veya uygulanan seviye tespit sınavı sonucuna göre başarı durumuna göre YDS-YÖKDİL Starter, YDS-YÖKDİL Target ve YDS-YÖKDİL Professional olmak üzere üç farklı grupta eğitim verilir. Seviye grubuna göre öğretim programı ve kaynaklar değişiklik gösterebilmektedir.

YDS-YÖKDİL Sonbahar dönemi eğitimlerimiz aşağıdaki program dahilinde yapılacak olup kurslarımız Hafta içi ve Hafta sonu olarak 2´ye ayrılmaktadır.  Kurslarımızın başlangıç tarihinden önce seviye tespit sınavları yapılmakta olup kursiyerlerimiz kendi seviyelerine uygun, en fazla verim alabilecekleri gruplarda eğitim almaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu gruplarımızın ders süreleri eşit olup kurslarımızda toplam ders saati sınav programına göre değişkenlik göstermektedir. 

 

AÇILACAK OLAN 21 MAYIS GRUBU İÇERİĞİ

Toplam ders süresi 100 saat olup, her öğrencinin dönem boyunca 5 saat birebir ders alma hakkı vardır. Dersler Pazartesi-Çarşamba ve Cumartesi günü yapılacaktır.

Ders başlama saati  Hafta içi : 18:30  Hafta Sonu: 15:00

(Ramazan ayı boyunca hafta içi dersler akşam 21:00 de başlayacaktır)