4.2.2019 - 8.3.2019
2019 YDS-YÖKDİL İlkbahar Kursu Başlıyor...

YDS SONBAHAR EĞİTİMİ DETAYLARI  ;

Ardemsoft Eğitim Merkezi’nde Başarı Odaklı Seviye Sistemi uygulanmaktadır. Son 2 yılda alınan YDS-YÖKDİL sonucuna ve/veya uygulanan seviye tespit sınavı sonucuna göre başarı durumuna göre YDS-YÖKDİL Starter, YDS-YÖKDİL Target ve YDS-YÖKDİL Professional olmak üzere üç farklı grupta eğitim verilir. Seviye grubuna göre öğretim programı ve kaynaklar değişiklik gösterebilmektedir.

YDS-YÖKDİL Sonbahar dönemi eğitimlerimiz aşağıdaki program dahilinde yapılacak olup kurslarımız Hafta içi ve Hafta sonu olarak 2´ye ayrılmaktadır.  Kurslarımızın başlangıç tarihinden önce seviye tespit sınavları yapılmakta olup kursiyerlerimiz kendi seviyelerine uygun, en fazla verim alabilecekleri gruplarda eğitim almaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu gruplarımızın ders süreleri eşit olup kurslarımızda toplam ders saati sınav programına göre değişkenlik göstermektedir. 

 

AÇILACAK OLAN 4 ŞUBAT GRUBU iÇERiĞi

Toplam ders süresi 45 saat olup, derslerimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılacaktır. Kursumuz toplamda 5 hafta devam edecektir.

Ders  saati    Hafta İçi  : :18:30-21:15

Tüm öğrencilerimizin güncellediğimiz programlarımız ve konu ile ilgili detaylı bilgi için  0 (342) 220 2500 veya 0.553.0733727 numaralı telefonlardan bize ulaşmalarını rica ederiz.

 

DEVAM EDEN GRUPLAR