Ahmet ESEN
Öğrenci

Ardemsoft benim için Boğaziçine giden tek yoldu. Ve ben de artık bir boğaziçiliyim:) Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.  Ardemsoft ailesi iyi ki varsınız !

Elif BAŞMEYDAN
Öğrenci

Deneyimli,samimi öğretim kadrosu ile başarıya giden bu yolda bana ışık olan Ardemsoft´a teşekkür ederim. (Isparta Süleyman Demirel-İng Öğrt)

Fırat YILMAZ
Öğrenci

Eğitim,dostluk ve hayata dair çoğu şeyi öğrendiğim fevkalade bir yerdir Ardemsoft. Sıfırdan başladığım bu yolculukta hedefime (Ege Uni.English Language and literature) en kısa yoldan ulaştırdılar. Kurumdaki herkes dost canlısı. Hedefinize ulaşmak istiyorsanız biletinizi buradan alabilirsiniz :)

Soner HAYIRSÖZ
Öğrenci

Hem öğretmen kadrosu hemde verilen eğitimle üst düzey bir anlayışa sahip olup,  benim ve bircok arkadaşımın üniversite kazanmasinda büyük yardimlari oldu teşekkürler Ardemsoft...  (Konya Selçuk Üniv.Dil-Edebiyat)

Dr.Erkan ALSU
Akademisyen

Ardemsoft ilkeli, disiplinli ve özverili eğitim anlayışıyla öğrencilerinin hedeflerini gerçekleştirebilmesi için gayretle çalışan bir eğitim kurumudur. Yabancı dil sınavına Ardemsoft ile hazırlandım. 45 seviyesinde olan YDS puanımı 80´e çıkardım. Yabancı dil sınavını geçmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla Ardemsoft´u tercih edebilir. Emeği geçen Ardemsoft hocalarına ve çalışanlarına teşekkürler.

Işıl BAĞCI
Bankacı

Öncelikle KPDS sınavından B düzeyi puan almamda büyük katkıları olan hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. ÜDS - KPDS gibi sınavlarda en iyi eğitimin Ardemsoft´ta verildiğini düşünüyorum. İstikrarlı bir çalışma ve iyi bir kurs seçimiyle bu sınavlardan iyi notlar alınacağına inanıyorum.

Çiğdem DEMİRDÖVEN
Yüksek Lisan Öğrencisi

Bir şans eseri bu kursa geldim ve yazıldım. Hoccamızın çok ama çok desteği oldu, çünkü o kadar düşüktüm hatta level 0 yani o derecedeydim. Ama hocalarımızın devamlı bizi motive etmesi, etütlerimiz, derste zaman kaybetmeden yalnızca püf noktalardan cevaba gidebilmemiz benim ilk girişimde 57 almama sebep oldu.

YDS sınavına hazırlananlar inşallah Ardemsoft´a gelir ve bu şanstan faydalanırlar.

Hadiye DEMİRBAKAN
Doktor

Başlangıçta "Modals" konusunda bile fazla bir bilgim yok iken kursa ilk başladığım tarihten itibaren dersleri elimden geldiği kadar düzenli takip ederek, boş vakitlerimde işlenen konuları tekrar gözden geçirip, verilen ödevleri yapmaya çalışarak bu ilk sınavımda hedefimin üzerine çıkabildim. Kurs hocalarıma teşekkür ediyorum.

Filiz ÇOKAY
Yükseklisans Öğrencisi

2009 ÜDS notum 32,50 idi. Buraya ilk geldiğimde hiç yapamayacağımı düşünüyordum. Hiç ingilizce bilgim yoktu. Ama siz dahiler sayesinde şimdilik ihtiyacım olan puanı kazandım. Emekleriniz için çok teşekkür eder, hep böyle devam etmenizi dilerim.

Şeyda Nur DAĞLI
Yükseklisans Öğrencisi

İlk geldiğimdeki seviyemin İlkokul düzeyinde olduğunu biliyordunuz. Şu anda aldığım (KPDS 83.75) puanımı sizlere borçluyum. Gerek hocalarımızın samimiyeti, gerek sabrı ve bilgilerini kendilerine ait yöntemlerde aktardıkları için çok teşekkür ederim.

Mehmet Kasım SULAR
Öğretmen

15 yıllık tecrübesi ve işinde çok iyi öğretim kadrosu güleryüzlü ve ilgili yönetimiyle Gaziantep´in YDS eğitiminde 1 numaralı kuruluşu. Şiddetle tavsiye edilir.